AS/OS MİMARLIK VE TASARIM YÖNETİMİ

Konvansiyonel mimari üretim faaliyetlerinin yanında, ihale ve uygulama projelerinde süreç yönetimi ve mimari odaklı yatırım danışmanlığı hizmetleri sunan ASOS Mimarlık, ihtiyaçlara odaklı, bağlam ve çevreye uyumlu, işletme açısından sürdürülebilir projeler geliştirir.

EKİP

Aktuğ SİVRİOĞLU, Mimar

Kurucu Ortak – Ofis Yöneticisi

1995 yılında mimar unvanı ile ODTU’den mezun oldu. Profesyonel kariyerine MESA Araştırma ve Geliştirme Biriminde başladı, devamında MESA şantiyelerinde görev aldı. Ardından 2000 yılında TEPE Proje İstanbul ofisinde görev aldı. 2001 yılında profesyonel kariyerine ara vererek, kendi firması GDP Gayrimenkul bünyesinde A sınıfı nitelikli ticari gayrimenkul piyasasında pazarlama ve danışmanlık hizmetleri verdi. 2004 yılında profesyonel hayata KOÇ Holding bünyesinde, konsept ve proje mimarı olarak geri döndü. Ardından ERA ve ENKA İstanbul ofislerinde özellikle alışveriş merkezi projelerinde çalıştı. 2007 yılı başından itibaren lider alışveriş merkezi yatırımcısı MULTITURKMALL ekibinde teknik müdür olarak çeşitli projelerin proje ve inşaat organizasyonlarını koordine etti.
2009’dan beri ASOS Mimarlık ve Tasarım Yönetimi Şirketi’nin kurucu ortağı ve ‘Ofis Yöneticisi’ olarak kariyerine devam etmektedir.

 

Özkan KÖSE, Mimar

Ortak – Ofis Yöneticisi

1997 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2005 -2014 yılları arasında ERA Mimarlık’ta özellikle ticari yapılarda çok özel bir deneyim kazandı. Ocak 2014‘ten itibaren AS/OS Mimarlık bünyesine katıldı. Halen ‘Ortak – Ofis Yöneticisi’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

NERGİZ SEZER, Y.Mimar

Ekip Yöneticisi

2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bina Araştırma ve Planlama Anabilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Çalışma hayatına 2004 yılında Antre Design firmasında şantiye şef yardımcısı olarak başladı. MM Proje , İki Design Group, Cem Mimarlık ve Yurdaer Mimarlık bünyelerinde konut, AVM gibi büyük ölçekli projelerde ruhsat-uygulama proje çizimi ve proje koordinasyonu konularında proje sorumlusu olarak deneyim kazandı. Eylül 2017‘de AS/OS Mimarlık bünyesine katıldı. Halen ‘Ekip Yöneticisi’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Alaa AL-ZAHRAWI, Mimar

2011 yılında Kalamoon Universitesi, Mimarlık bölümünden mezun oldu. Öğrenimi sırasında Rassem Badran’ın ofisinde staj yaptı. Profesyonel yaşamına Yasser Tayyara’nın ofisinde başladı ve Ürdün’e taşınarak Samir Qumoq’un ofisinde tasarımcı mimar ve görselleştirme uzmanı olarak devam etti. Mart 2014’de AS/OS Mimarlık ve Tasarım Yönetimi bünyesine katılmıştır. Halen ‘Konsept Proje Mimarı’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

ELİF ELGÜN, Mimar

Proje Yöneticisi

2008 Yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Mezuniyetinden bu yana Atölye T, Net Mimarlık , ECF Mimarlık ve Arketipo Design bünyelerinde Konut, AVM ve Otel gibi büyük ölçekli projelerde uygulama projesi proje koordinasyonu konularında proje sorumlusu olarak deneyim kazandı. 2015 yılından beri AS/OS Mimarlık bünyesinde çalışmaktadır. Halen ofis dışından ‘Proje Yöneticisi’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yaklaşım

Arsa sahibi, proje geliştiricisi, yatırımcı, işletmeci ve kullanıcıların ihtiyaç ve çıkarlarını dengeleyen; farklı aktörlerin birbirleri ile ilişkilerini koordine eden bir anlayışla çalışan ASOS Mimarlık bu karmaşık çarkın en kritik dişlilerinden biri olarak rol üstlenir.

ASOS Mimarlık paydaşları ile en çağdaş teknikleri kullanarak, estetik, teknolojik ve çevreye duyarlı çözümler üretmeyi hedefler.

Ortaklar

STRATEJİK ORTAKLAR

PROJE ORTAKLARI