EKİP

Aktuğ SİVRİOĞLU, Mimar

Kurucu Ortak – Ofis Yöneticisi

1995 yılında ODTÜ’den mimar unvanı ile mezun oldu. Profesyonel kariyerine MESA Araştırma ve Geliştirme Biriminde başladı, devamında MESA şantiyelerinde görev aldı. Ardından 2000 yılında TEPE Proje İstanbul ofisinde görev aldı. 2001 yılından itibaren dört yıl boyunca kendi firması GDP Gayrimenkul bünyesinde A sınıfı nitelikli ticari gayrimenkul piyasasında pazarlama ve danışmanlık hizmetleri verdi. 2004 yılında Koç Holding bünyesinde, konsept ve proje mimarı olarak çalışmaya başladı. Ardından ERA Mimarlık ve ENKA İstanbul ofislerinde ağırlıklı olarak alışveriş merkezi projelerinde çalıştı. 2007 yılı başından itibaren lider alışveriş merkezi yatırımcısı Multi Turkmall ekibinde teknik müdür olarak çeşitli projelerin proje ve inşaat organizasyonlarını koordine etti. 2009’dan beri ASOS Mimarlık ve Tasarım Yönetimi’nin kurucu ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Özkan KÖSE, Mimar

Ofis Yöneticisi

1997 yılında Yıldız Teknik  Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’ nden mezun oldu. Çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2005 -2014 yılları arasında ERA mimarlıkta özellikle ticari yapılarda geniş bir deneyim kazandı. Ocak 2014 ‘den itibaren AS/OS Mimarlık bünyesine katıldı. Halen ‘Ofis Yöneticisi’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Elif ELGÜN, Mimar

Ekip Yöneticisi

2008 Yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümünde lisans eğitmini tamamladı. Mezuniyetinden bu yana Atölye T,  Net Mimarlık , ECF Mimarlık ve Arketipo Design bünyelerinde  Konut, AVM  ve Otel  gibi büyük ölçekli projelerde uygulama projesi proje koordinasyonu konularında proje sorumlusu olarak deneyim kazandı. 2015 yılından beri çalıştığı AS/OS Mimarlık Bünyesinde, halen ‘Ekip Yöneticisi’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Alaa AL-ZAHRAWI, Mimar

2011 yılında Kalamoon Universitesi, Mimarlık bölümünden mezun oldu. Öğrenimi sırasında Rassem Badran’ın ofisinde staj yaptı. Profesyonel yaşamına Yasser Tayyara’nın ofisinde başladı ve Ürdün’de Samir Qumoq’un ofisinde tasarımcı mimar ve görselleştirme uzmanı olarak devam etti. Mart 2014’de AS/OS Mimarlık ve Tasarım Yönetimi bünyesine katıldı. Halen ‘Konsept Proje Mimarı’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Emel TOPUZ, Mimar

Lisans eğitimini de aldığı Kocaeli Üniversitesi 2016 yılında mezun oldu. 2014-2016 yılları arasında katıldığı İMMİB, MOSDER, 2. Uluslararası Tasarım Bienali kapsamında açılan birçok profesyonel ve öğrenci yarışmalarından çeşitli derecelerde ödülleri bulunmaktadır. 2015 yılında itibaren AS/OS Mimarlıkta çalışmaktadır. Halen ‘Uygulama Proje Mimarı’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Mutlu PEKSEN, Mimar

2006 yılında Dokuz Eylül üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. 2006 senesinde Teo Yapı Mimarlık firmasında çalışma hayatına başladı. Sonrasında Sitil yapı, Arup Mühendislik ve Era şehircilik Mimarlık gibi firmalarda uygulama projeleri ve şantiye deneyimi kazandı. Mayıs 2016 yılında AS/OS Mimarlık ve Tasarım Yönetimi bünyesine katıldı. Halen ‘Uygulama Proje Mimarı’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Dilan ÜRÜN, Mimar

2016 yılında Maltepe Üniversitesi mimarlık bölümünden ve iç mimarlık yandal programından mezun oldu. 2014-2016 yılları arasında IPA Dünya Oyun Konferansı öğrenci yarışması, Teski Logo yarışması, Rönesans Holding öğrenci yarışmalarına ve Mimarlar Odası ‘Kent Düşleri 8’ workshop, İKSV ‘Dön Bug’ workshop, MUISC Uluslararası öğrenci kongresi gibi etkinliklere katıldı. 2016 yılı Ağustos ayında  AS/OS Mimarlık bünyesine katıldı. Halen “Uygulama Proje Mimarı” olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Genis Bargues MELET, Y. Mimar

Lisans eğitimini de aldığı Bacelona Teknik Üniversitesinden 2011 yılında Kentsel Mimari yüksek mimar olarak mezun oldu. Profesyonel kariyerine İspanyanın büyük ve köklü mimari ofislerinden L35 firmasında başladı. 2012 yılı nisan ayında  mimari kariyerine İstanbul’da devam etmek üzere AS/OS Mimarlık bünyesine katıldı. 2016 yılından itibaren İspanya Barceleona’daki kendi ofisinden  AS/OS projelerinde ‘Konsept Proje Mimarı’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Gizem AKDOĞAN, Y. Mimar

Halen ‘Konsept Proje Mimarı’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.