EKİP

Aktuğ SİVRİOĞLU, Mimar

Kurucu Ortak – Ofis Yöneticisi

1995 yılında mimar unvanı ile ODTU’den mezun oldu. Profesyonel kariyerine MESA Araştırma ve Geliştirme Biriminde başladı, devamında MESA şantiyelerinde görev aldı. Ardından 2000 yılında TEPE Proje İstanbul ofisinde görev aldı. 2001 yılında profesyonel kariyerine ara vererek, kendi firması GDP Gayrimenkul bünyesinde A sınıfı nitelikli ticari gayrimenkul piyasasında pazarlama ve danışmanlık hizmetleri verdi. 2004 yılında profesyonel hayata KOÇ Holding bünyesinde, konsept ve proje mimarı olarak geri döndü. Ardından ERA ve ENKA İstanbul ofislerinde özellikle alışveriş merkezi projelerinde çalıştı. 2007 yılı başından itibaren lider alışveriş merkezi yatırımcısı MULTITURKMALL ekibinde teknik müdür olarak çeşitli projelerin proje ve inşaat organizasyonlarını koordine etti.
2009’dan beri ASOS Mimarlık ve Tasarım Yönetimi Şirketi’nin kurucu ortağı ve ‘Ofis Yöneticisi’ olarak kariyerine devam etmektedir.

 

Özkan KÖSE, Mimar

Ortak – Ofis Yöneticisi

1997 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2005 -2014 yılları arasında ERA Mimarlık’ta özellikle ticari yapılarda çok özel bir deneyim kazandı. Ocak 2014‘ten itibaren AS/OS Mimarlık bünyesine katıldı. Halen ‘Ortak – Ofis Yöneticisi’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Alaa AL-ZAHRAWI, Mimar

2011 yılında Kalamoon Universitesi, Mimarlık bölümünden mezun oldu. Öğrenimi sırasında Rassem Badran’ın ofisinde staj yaptı. Profesyonel yaşamına Yasser Tayyara’nın ofisinde başladı ve Ürdün’e taşınarak Samir Qumoq’un ofisinde tasarımcı mimar ve görselleştirme uzmanı olarak devam etti. Mart 2014’de AS/OS Mimarlık ve Tasarım Yönetimi bünyesine katılmıştır. Halen ‘Konsept Proje Mimarı’ olarak çalışmalarına devam etmektedir.